Villa Obis

Miejsce Twojego pobytu w Szklarskiej Porębie

Pokoje w Villi Obis

Nowoczesne, zadbane i przemyślane pokoje w Szklarskiej Porębie położone zaledwie 10 minut spacerem od centrum miasta, ze świetnym dojazdem i bliskością atrakcji okolicy. Priorytetowo dbamy o komfort, czystość oraz zadowolenie naszych gości.

Restauracja i bar

W cenie noclegów znajduje się śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Gwarantujemy zawsze świeże pieczywo, aromatyczną kawę z ekspresu ciśnieniowego dającą kopa z samego rana oraz pyszne wędliny, naleśniki oraz ciepłe dania śniadaniowe. Wieczory w Villi Obis można spędzić przy atrakcyjnym cenowo kieliszku wina, kuflu piwa lub czymś mocniejszym.

Pensjonat i parking

Nasz nowo wybudowany pensjonat położony w malowniczej lokalizacji, otoczony naturą która połączona z wysokim poziomem obsługi nakłania gości do ponownych odwiedzin. U nas odnajdziesz spokój którego potrzebujesz, kojącą zieleń oraz bezproblemowy dojazd – zarówno dla samochodów osobowych jak i autobusów. Wiemy, że to jest czas Twojego odpoczynku wobec czego dokładamy wszelkich starań oraz przemyśleliśmy wszystkie czynniki które mogą przyczynić się do efektywniejszego naładowania Twoich baterii przed kolejnymi zmaganiami.

WhatsApp Rezerwacja z WhatsApp