Villa Obis

Miejsce Twojego pobytu w Szklarskiej Porębie

Pokoje w Villi Obis

Nowoczesne, zadbane i przemyślane pokoje w Szklarskiej Porębie położone zaledwie 10 minut spacerem od centrum miasta, ze świetnym dojazdem i bliskością atrakcji okolicy. Priorytetowo dbamy o komfort, czystość oraz zadowolenie naszych gości.

Restauracja i bar

W cenie noclegów znajduje się śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Gwarantujemy zawsze świeże pieczywo, aromatyczną kawę z ekspresu ciśnieniowego dającą kopa z samego rana oraz pyszne wędliny, naleśniki oraz ciepłe dania śniadaniowe. Wieczory w Villi Obis można spędzić przy atrakcyjnym cenowo kieliszku wina, kuflu piwa lub czymś mocniejszym.

Pensjonat i parking

Nasz nowo wybudowany pensjonat położony w malowniczej lokalizacji, otoczony naturą która połączona z wysokim poziomem obsługi nakłania gości do ponownych odwiedzin. U nas odnajdziesz spokój którego potrzebujesz, kojącą zieleń oraz bezproblemowy dojazd – zarówno dla samochodów osobowych jak i autobusów. Wiemy, że to jest czas Twojego odpoczynku wobec czego dokładamy wszelkich starań oraz przemyśleliśmy wszystkie czynniki które mogą przyczynić się do efektywniejszego naładowania Twoich baterii przed kolejnymi zmaganiami.

Villa Obis Zimą

Zima w Szklarskiej Porębie to magiczny okres pozwalający korzystać z oferty narciarskiej regionu oraz odkrywanie ośnieżonych szczytów Karkonoszy. Już sam widok z naszego ogrodu zimowego pozwala naszym Gościom w pełni poczuć zimową atmosferę.

Villa Obis Latem

Tętniący zielenią region Szklarskiej Poręby oraz szeroka oferta turystyczna tworzą świetne środowisko do wypoczynku. Nasze położenie na skraju lasu, jednak niedaleko centrum miejscowości pozwala w pełni z tego skorzystać.

WhatsApp Rezerwacja z WhatsApp