Kobiety nieidealne – spotkanie autorskie

Wydawnictwo Replika oraz Villa Obis zapraszają na spotkanie autorskie z z Małgorzatą Hayles i Magdaleną Kawką – autorkami bestsellerowego cyklu Kobiety Nieidealne. Spotkanie rozpocznie się 10 sierpnia o godz. 19.00 w naszym pensjonacie w Szklarskiej Porębie na ul. Kasprowicza 32D.

Kobiety nieidealne – od kobiet, dla kobiet!

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału we współorganizowanym z Wydawnictwem Replika spotkaniu autorskim na którym będziemy mogli porozmawiać z Małgorzatą Hayles i Magdaleną Kawką, autorkami cyklu Kobiety Nieidealne będące przyjemną opowieścią o trudnych relacjach rodzinnych, macierzyństwie, problemach w związkach oraz przyjaźni, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko.

Spotkanie autorskie w Villi Obis
Spotkanie autorskie w Villi Obis

Wydawnictwo Replika

Jest wydawnictwem przygotowującym z ogromnym zaangażowaniem książki dla swoich czytelników od 2002 roku.

Oferując różnorodność gatunków – od literatury kobiecej, przez klasykę literatury światowej, grozę, fantastykę i kryminał, po książki historyczne, literaturę faktu, biografie i wspomnienia trafiają w gusta szerokiego grona odbiorców. W ofercie wydawnictwa znajdują się dzieła zarówno rodzimych, jak i zagranicznych autorów.

Wydarzenie na Facebooku

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku na którym będą pojawiać się dodatkowe informacje na temat spotkania.

Wydarzenie dostępne jest po kliknięciu w link.

Wstęp wolny

WhatsApp Rezerwacja z WhatsApp