Villa Obis Szklarska Poręba

Otwarcie Villi Obis

Otwarcie Villa Obis – Z wielką dumą chcemy poinformować Państwa, że oddajemy do użytku nowe miejsce na mapie Szklarskiej Poręby. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na wysokiej klasy nowoczesne pokoje dołożymy wszelkich starań aby pobyt u nas pozwolił Państwu wypocząć oraz skorzystać ze wszystkich uroków jakie oferuje Szklarska Poręba oraz okolice.

Villa Obis jest realizacją marzeń. Powstała w efekcie najskrytszych pragnień i wieloletnich planów, dzięki sumiennej i regularnej pracy. Z dbałością o każdy detal. Z gustownie wykończonymi wnętrzami, przemyślaną, smaczną restauracją.  A przede wszystkim z ciepłą, rodzinną atmosferą, który panuje w tym miejscu od momentu przysłowiowego pierwszego wbicia łopaty i panować będzie zawsze.

Villa Obis, Szklarska Poręba, Polska

Villa Obis może być również realizacją Państwa marzeń. Nocleg w tym miejscu zapewni Państwu najefektywniejszy sposób spędzenia czasu w Szklarskiej Porębie. Odległość zaledwie 10 minut od centrum pozwala na aktywne uczestnictwo w życiu górskiego miasteczka. Jednocześnie, położenie Villi u podnóża osławionej, karkonoskiej drogi na regle i na uboczy głównej ulicy miasteczka gwarantuje absolutną izolację od zgiełku centrum i pozwala cieszyć się ciszą i spokojem.

Pokoje

Villa OBIS dysponuje siedemnastoma dwu- i trzyosobowymi pokojami. Nasze pokoje to starannie przemyślane, ciepłe wnętrza, wykończone z najwyższą starannością. Każdy z nich posiada przestronną łazienkę wraz z suszarką, telewizor z pakietem kanałów podstawowych oraz bezprzewodowy internet.

Restauracja

Wychodząc w góry nie można zapominać o spożyciu wysokowartościowego posiłku. W naszej ofercie oferujemy bogate i różnorodne śniadanie kontynentalne w formie szwedzkiego stołu. Po uprzednim poinformowaniu dostępne również dania kuchni wegańskiej oraz wegetariańskiej. Wieczorową porą zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty drink baru.

W obszarze restauracyjnym organizujemy imprezy towarzyszące takie jak Sylwester, Andrzejki czy inne imprezy tematyczne. Istnieje możliwość organizacji imprezy zamkniętej.

WhatsApp Rezerwacja z WhatsApp