Ponowne otwarcie obiektu oraz zasady bezpieczeństwa na czas COVID-19

Pragniemy poinformować, iż zgodnie z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego ponownie otwieramy nasze drzwi dla entuzjastów Karkonoszy. Zachęcamy do zapoznania się z garścią informacji.

 

Spotkanie autorskie w Villi Obis
Villa Obis – bezpieczny pensjonat

Informacja dla Gości

Z dniem 04.05.2020 ponownie udostępniamy nasz obiekt dla wszystkich Gości chcących skorzystać z wiosny w Karkonoszach. Obecnie dostosowaliśmy pensjonat, przeszkoliliśmy załogę oraz wdrożyliśmy procedury zgodne z rozporządzeniem ministerstwa w celu maksymalizacji bezpieczeństwa.

Czystość i bezpieczeństwo

W Villi Obis czystość zawsze stanowiła, stanowi  i stanowić będzie priorytetowy punkt prowadzenia naszego obiektu. Dostosowując się do obecnej sytuacji wprowadziliśmy szereg zmian w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa. Pragniemy zapewnić, iż spełniamy wszystkie wymogi sanitarne przedstawione w opublikowanych przez Ministerstwo wytycznych dotyczących funkcjonowania hoteli, obiektów i pensjonatów. Villa Obis prowadzona jest w sposób odpowiedzialny i przemyślany. Zmiany pozwalające na ponowne udostępnienie naszego obiektu wdrożone zostały z należytą dbałością i myślą o bezpieczeństwie personelu oraz mających przybyć Gości.

Bezpieczny pensjonat w Szklarskiej Porębie

Kierujemy się wytycznymi oraz zdrowym rozsądkiem, stale monitorując sytuację i potrzeby naszych Gości. Jeżeli posiadasz pytania dotyczące rezerwacji, dostępności pokoi lub wdrożonych procedur prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

WhatsApp Rezerwacja z WhatsApp