Pokoje Szklarska Poręba

Pokoje

Zapraszamy do obejrzenia naszych nowoczesnych oraz przestronnych pokoi.

Pakiety pobytowe Szklarska Poręba

Pakiety pobytowe

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom proponujemy okazjonalne pakiety pobytowe.

Oferta dla biznesu Villa Obis

Biznes

już wkrótce udostępnimy dla Państwa nowoczesną salę konferencyjną.

Do dyspozycji gości znajduje się parking, recepcja czynna od 8:00 do 21:00, a także w zależności od okresu – schowek na rowery bądź suszarnia na narty. Zaplanuj urlop z nami i nie martw się o nic.

Villa Obis w Szklarskiej Porębie

Villa Obis jest realizacją marzeń. Powstała w efekcie najskrytszych pragnień i wieloletnich planów, dzięki sumiennej i regularnej pracy. Z dbałością o każdy detal. Z gustownie wykończonymi wnętrzami, przemyślaną, smaczną restauracją. A przede wszystkim z ciepłą, rodzinną atmosferą, który panuje w tym miejscu od momentu przysłowiowego pierwszego wbicia łopaty i panować będzie zawsze.

Izolacja od zgiełku centrum miasta

Villa Obis może być również realizacją Państwa marzeń. Nocleg w tym miejscu zapewni Państwu najefektywniejszy sposób spędzenia czasu w Szklarskiej Porębie. Odległość zaledwie 10 minut od centrum pozwala na aktywne uczestnictwo w życiu górskiego miasteczka. Jednocześnie, położenie Villi u podnóża osławionej, karkonoskiej drogi na regle i na uboczy głównej ulicy miasteczka gwarantuje absolutną izolację od zgiełku centrum i pozwala cieszyć się ciszą i spokojem.

Aktualności

Pragniemy na bieżąco dzielić się nowościami dotyczącymi naszej Vilii. Zobacz jak rozwijamy się dla Ciebie.

Ponowne otwarcie obiektu oraz zasady bezpieczeństwa na czas COVID-19

Pragniemy poinformować, iż zgodnie z najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego ponownie otwieramy nasze drzwi dla entuzjastów Karkonoszy. Zachęcamy do zapoznania się z garścią informacji.

Kobiety nieidealne – spotkanie autorskie

Wydawnictwo Replika oraz Villa Obis zapraszają na spotkanie autorskie z z Małgorzatą Hayles i Magdaleną Kawką – autorkami bestsellerowego cyklu Kobiety Nieidealne. Spotkanie rozpocznie się 10 sierpnia o godz. 19.00 w naszym pensjonacie w Szklarskiej Porębie na ul. Kasprowicza 32D.

Ski Arena – Warunki narciarskie i trasy

Szklarska Poręba nie bez powodu nazywana jest Zimową Stolicą Polski, a informacje dotyczące jej unikatowego mikroklimatu sprzyjającemu długotrwałemu utrzymywaniu się pokrywy śnieżnej można znaleźć już w zapiskach z początku poprzedniego wieku. Dziś pragniemy przedstawić Państwu kilka informacji na temat Ski Arena Szrenicy – wyciągu położonego tuż obok Villi Obis w Szklarskiej Porębie.

WhatsApp Rezerwacja z WhatsApp