Pokoje Szklarska Poręba

Pokoje

Zapraszamy do obejrzenia naszych nowoczesnych oraz przestronnych pokoi.

Pakiety pobytowe Szklarska Poręba

Pakiety pobytowe

wychodząc naprzeciw oczekiwaniom proponujemy okazjonalne pakiety pobytowe.

Oferta dla biznesu Villa Obis

Biznes

już wkrótce udostępnimy dla Państwa nowoczesną salę konferencyjną.

Do dyspozycji gości znajduje się parking, całodobowa recepcja, a także w zależności od okresu – schowek na rowery bądź suszarnia na narty. Zaplanuj urlop z nami i nie martw się o nic.

Villa Obis w Szklarskiej Porębie

Villa Obis jest realizacją marzeń. Powstała w efekcie najskrytszych pragnień i wieloletnich planów, dzięki sumiennej i regularnej pracy. Z dbałością o każdy detal. Z gustownie wykończonymi wnętrzami, przemyślaną, smaczną restauracją. A przede wszystkim z ciepłą, rodzinną atmosferą, który panuje w tym miejscu od momentu przysłowiowego pierwszego wbicia łopaty i panować będzie zawsze.

Izolacja od zgiełku centrum miasta

Villa Obis może być również realizacją Państwa marzeń. Nocleg w tym miejscu zapewni Państwu najefektywniejszy sposób spędzenia czasu w Szklarskiej Porębie. Odległość zaledwie 10 minut od centrum pozwala na aktywne uczestnictwo w życiu górskiego miasteczka. Jednocześnie, położenie Villi u podnóża osławionej, karkonoskiej drogi na regle i na uboczy głównej ulicy miasteczka gwarantuje absolutną izolację od zgiełku centrum i pozwala cieszyć się ciszą i spokojem.

Aktualności

Pragniemy na bieżąco dzielić się nowościami dotyczącymi naszej Vili. Zobacz jak rozwijamy się dla Ciebie.

Zima, narty oraz magia Karkonoszy

Ostatnimi laty grudzień jest miesiącem, w którym zaczyna pojawiać się pokrywa śnieżna na terenie Karkonoszy. Skłoniło nas to do napisania krótkiego postu, w którym przedstawiamy, co oferuje zima w Szklarskiej Porębie oraz jak wygląda nasza oferta skierowana do fanów białego szaleństwa.

Jesień w Szklarskiej Porębie z Villą Obis

Okres letnich wakacji 2018 już za nami, był to wspaniały okres w którym mogliśmy gościć szereg interesujących ludzi zapewniając im najlepsze warunki do wypoczynku. Szklarska Poręba była dla wielu osób ucieczką od egzotycznych upałów występujących na terenie całego kraju. Wspominając wakacyjne miesiące szykujemy się do przyjęcia Gości chcących doświadczać Złotą Polską Jesień w Szklarskiej Porębie.…

Otwarcie Villi Obis

Otwarcie Villa Obis – Z wielką dumą chcemy poinformować Państwa, że oddajemy do użytku nowe miejsce na mapie Szklarskiej Poręby. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na wysokiej klasy nowoczesne pokoje dołożymy wszelkich starań aby pobyt u nas pozwolił Państwu wypocząć oraz skorzystać ze wszystkich uroków jakie oferuje Szklarska Poręba oraz okolice.

WhatsApp Rezerwacja z WhatsApp